שירותי נקיון ואחזקה

אין כמו להיכנס בבוקר למשרד או לבית עסק כלשהו כשהוא נקי, מסודר ומריח טוב. לכולנו ניקיון וסדר עושה הרגשה נעימה וכיפית, הן לעובדים והן ללקוחות. ידוע הוא שאין שני לרושם ראשוני, כשלקוח נכנס למשרד או לבית עסק נקי, מאורגן ומריח טוב – הוא יזכור זאת, ירצה להישאר ויהיה לו נעים.   א.ת. אחזקות מבינים את החשיבות של ניקיון וסדר במגזר העסקי על כל גווניו הן כלפי העובדים והן כלפי הלקוחות המגיעים לשם. ולכן מקפידים היטב על שירותי הניקיון.

כשמדובר בחברה גדולה, שלה מספר משרדים או חללים גדולים, הניקיון צריך להיות אף עוד יותר מורגש, בעיקר כלפי העובדים שנמצאים במקום העבודה זמן רב מהיום. הם אוכלים, שותים, משתמשים  בשירותים וכן הלאה. היה והמשרד לא יהיה נקי והיגייני דיו, יש סכנה של התפשטות חיידקים ומחלות בין עובד אחד למשנהו, ולכן על חברת הניקיון לדאוג לא רק לניקיון יסודי של המשרד אלא גם להנחיל ולהעביר את כללי ההיגיינה והניקיון היומיומיים על העובדים וזאת באמצעות מסרים ברורים ומודעות התלויות במספר חללים במקום העבודה הקוראות לשמירה על היגיינה וניקיון בכל חללי העבודה. 

א.ת. אחזקות מפעילה צוותי ניקיון איכותיים, אמינים, יסודיים ומקצועיים. אנחנו עומדים בלוחות זמנים, אדיבים וסובלניים. חשוב לנו לעבוד עם חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה, ולשמור לכם על סביבה נקייה למען נוחיותכם ובריאותכם.

מביאים את הטוב ביותר

בא.ת. אחזקות מבינים היטב באילו שעות רצוי לנקות כל משרד ובית עסק, כמה עובדים נדרשים לצורך כך, באילו חומרי ניקוי להשתמש וכיצד יש לנקות את המקום על מנת שייראה מצוין. 
כמו כן, מבצעת א.ת. אחזקות שירותי ניקיון מורכבים יותר: פינו וניקוי המקרר אחת לשבוע, ניקיון של חלונות המשרד אחת לחודש וכיוב'.

עוזרים לך בזמן הנכון

אנחנו מקפידים על ניקוין יסודי וביצוע מטלות יומיומיות פשוטות כגון: טאטוא, שטיפת רצפות, החלפת שקיות אשפה, שטיפת הכלים שבכיור, ניקיון המיקרוגל, ניקיון הכיור והשיש, ניקיון יסודי של השירותים. במידה וישנם שטיחים – שאיבת אבק, ניקוי אבק מהמחשבים, המקלדת וסביבת העבודה וניקיון שולחנות העבודה.